velux_rolety_zaluzie

Pokochejte se širokou nabídkou dekorativních řešení s naší zcela novou římskou roletou VELUX. Prozkoumejte nekonečné možnosti krásných látek a nechte se inspirovat jemným stylovým efektem, který je pro tuto kolekci charakteristický. 

Dekorování ještě nikdy nebylo tak jednoduché!

Naše nová Římská roleta VELUX byla vyvinuta v těsné spolupráci s vůdčí evropskou agenturou Trend Union. Těm, kteří se nemohou rozhodnout pro jeden vzor, nabízí design římských rolet Barevné kolekce Scholten & Baijings dokonalé řešení. Stávající látka se dá velmi snadno "odepnout" z vodicích lišt okna a okamžitě vyměnit za látku jinou. Kdykoli tak máte náladu na změnu, jednoduše zvolte jiný design.

Další vlastnosti:

  • Reguluje osvětlení místnosti, elegantní dekorace změkčující světlo
  • Flexibilní bezpolohové nastavení
  • Spousta barev, 20 druhů
  • Snadná údržba, sejmutí látky pro snažší umytí okna
  • jednoduchá instalace díky systému Pick&Click! TM
  • (RE) dekorace, jednoduchá výměna látek a jejich nastavení v
      lištách

velux_rolety_zaluzie

  Řásněná roleta s manuálním ovládáním a flexibilním bezpolohovým nastavením se používá velmi jednoduše. Pojízdná roleta je usazena do bočních lišt, což umožňuje pohodlné ovládání a nastavení různách poloh horní a spodní latě. Není totiž napevno usazena nahoře ani dole, takže ji můžete stahovat a vytahovat dle libosti. Jednoduše použijte spodní nebo horní úchyt a posuňte si roletu kam se vám zachce.

velux_rolety_zaluzie

Poptávkový formulář