Disney rolety Velux

Design pro každého - Myšák Mickey, Bambi, Letadla, myška Minnie, medvídek Pú nebo Popelka? Z našich 12 pohádkových vzorů si vybere úplně každý. Vyberte si motiv, který se vám nejvíce líbí, a už dnes si ho můžete objednat.

Disney rolety Velux

To nejlepší z obou světů - naše nová kolekce spojuje funkčnost a spolehlivost výrobků VELUX se zábavným a vzrušujícím světem oblíbených Disneyho postaviček. Zcela zatemňující rolety umožňují úplné zatemnění, takže zabráníte, aby dovnitř místnosti pronikalo
jakékoli světlo, a vytvoříte tak dokonalé podmínky pro spánek. Ať už jde o zdravý noční spánek nebo o osvěžující zdřímnutí během dne.

Disney rolety Velux

Kolekce - všechny zcela zatemňující rolety z Kolekce snů od Disney & VELUX byly navrženy a upraveny pro všechny typy a velikosti střešních oken VELUX.Upozornění: Podobně jako u všech textilií se mohou přesné barvy a velikost vzorů lišit od zobrazených ukázek. Vzory jsou zde vyobrazeny pouze ilustrativně. Rolety se mohou lišit, protože každý vzor se přizpůsobuje rozměrům konkrétního střešního okna.

  • Pro jedinečné usínání skvělé podmínky pro spánek díky účinnému zatemnění veškerého měsíčního nebo slunečního světla
  • Bez nebezpečných chemických látek testy materiálů podle normy Oeko-Tex® Standard 100 jsou mnohem přísnější, než vyžaduje stávající legislativa pro ochranu zdraví. Záruka bezpečnosti výrobků
  • Snadná montáž jedinečný systém Pick&Click!TM umožňuje rychlou a snadnou montáž na zabudované úchytky na střešním okně VELUX.

Disney rolety Velux

 

Poptávkový formulář