sm 1377859448 dverni plise sit scDveřní plisé síť

Dveřní plisé síť je protihmyzová síť se skládanou černou nebo šedou síťovinou. Po otevření umožňuje bezbariérový průchod a proto se využívá zejména pro instalaci do dveří. Zvolit lze i vícekřídlová provedení. Instaluje se zejména tam, kde nemůžeme nebo nechceme využívat prostor přede nebo po stranách dveří. Vhodná je pro dveřní otvory až do šířky 6 metrů.

 

Popis výrobku:

Konstrukce:

Fixace sítě je zajištěna pomocí magnetu.
Ve spodní části sítě se pro její správné vedení nachází pásový řetěz.
Díky pásovému řetězu je možné sítí snadno manipulovat a zastavit ji v jakékoliv poloze (otevřená, polootevřená, zavřená).
Po stažení sítě do strany umožňuje tento typ sítě bezbariérový průchod.
Plisé síť je možno využít jako jednokřídlovou nebo s doplněním dalšími síťovými křídly - celkově až čtyřmi, což umožňuje použít síť až do maximální šířky 600 cm a výšky 270 cm.

Kotvení

Rám se kotví do rámu okna nebo do ostění.

Rám:

Ve standardní dodací lhůtě je dodáván v bílé, hnědé, antracitové a stříbrné barvě. Dalších několik desítek barev dle barevné škály RAL a provedení v imitaci dřeva (zlatý dub) je k dostání s prodlouženou dodací lhůtou.

Síť:

Plisovanou síťovinu standardně nabízíme šedou nebo černou. Je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Na okně je síťovina prakticky neviditelná.

Mezní rozměry  Min. šířka  Min. výška  Max. šířka         Max. výška    Max. plocha

                           50 cm        70 cm   190 cm/600 cm *     270 cm **        5,13 m2

* jednokřídlové provedení do 190 cm, vícekřídlové provedení až do max. celkové šířky 600 cm

** u šedé síťoviny pouze do max. výšky 263 cm

Poptávkový formulář